Zastupovanie

Čo je potrebné k tomu aby sme vám požičali náhradné vozidlo prijali vaše zastupovanie a opravili vaše dopravnou nehodou poškodené auto?

V prípade poistnej udalosti riešenej zo zákonného poistenia vypísaný a oboma stranami podpísaný formulár “správa o nehode” (predtlačené tlačivo, ktoré ste dostali od vašej poisťovne), v ktorom vinník uznáva svoju vinu. Prípadne protokol o nehode vystavený PZ SR v ktorom sa jasne označil vinník nehody. Samozrejme v čase nehody musí vaše auto mať uzavretú a zaplatenú zákonnú poistku, platné STK a EK.

Pri poistnej udalosti riešenej z havarijného poistenia platnú poistnú zmluvu. A rovnako ako v prvom prípade v čase nehody musí mať vaše auto uzavretú a zaplatenú zákonnú poistku, platné STK a EK.

Poverenie na zastupovanie pred poisťovňou na stiahnutie v PDF formáte (doplnené informácie nám zašlite poštou na adresu uvedenú v kontaktoch).

Potrebujem náhradné auto zdarma počas opravy môjho auta a áno, chcem sa zbaviť vybavovačiek v poisťovni a servise, čo mám preto urobiť aby ste opravili moje auto?

Zavolajte nám na 0948 511 111
Vyriešime váš problém!

Poverenie na stiahnutie

Stačí doplniť údaje, vytlačiť a zaslať nám na našu adresu v kontaktoch